Виды Каркасов для Мягкой Мебели

Какие есть каркасы для мягкой мебели? Какой каркас лучше? Как выбрать каркас для мягкой мебели. Фото и рекомендации по каркасам для диванов…

Виды Каркасов для Мягкой Мебели

Функція каркасів м’яких меблів полягає в рівномірному сприйнятті навантаження, що дозволяє зробити термін служби меблів тривалим. Залежно від моделі та несучого навантаження він виготовляється з металу, деревини, пресованих матеріалів (ДПВ, ДСП).

Каркас из дерева для дивана

Місця сполучення елементів фіксуються болтовими з»єднаннями. Клей або нарізні кріплення не дають бажаної міцності для конструкції. Дерев’яний каркас відноситься до екологічно чистої продукції.

Виды Каркасов для Мягкой Мебели

Деревянные каркасы для диванов

Висока щільність доповнюється невеликою масою, гнучкістю і стійкістю до появи механічних деформацій. Меблі з фанери НЕ риплять, навіть якщо на них влаштуються кілька людей. Допустима ширина фанери — 8 мм, найкраща — 12мм.

Виды Каркасов для Мягкой Мебели

Каркас для дивана из ДСП

Виды Каркасов для Мягкой Мебели

Металлический каркас дивана

Певні матеріали допустимо поєднувати між собою, якщо це не призводить до істотної втрати функціональних параметрів.

Виды Каркасов для Мягкой Мебели

— метал і деревина ​​часом зустрічаються в кріслах, диванах;

— фанера і ДСП в поєднанні збільшують стійкість виробів до зносу;

— деревина і деревно-стружкові плити позитивно впливають на кінцеву цінову характеристику меблів.

Кожен, поважаючий клієнтів, виробник намагається знайти оптимальний за витратами і експлуатаційними показниками спосіб створення каркаса. Какие есть ✨ каркасы для мягкой мебели? Какой каркас ✨ лучше? Как выбрать каркас для мягкой мебели ✨ Фото и рекомендации по каркасам для диванов…. ✨ Авторский подход к производству. Оптимальные цены. [kkstarratings]

+38 (044) 384-05-60

+38 (096) 585-71-67

m.klass@ukr.net

г. Киев, ул. И.Эренбурга, 3а