Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Навіть в однокімнатній квартирі невеликої площі є місце для польоту фантазії, можливість повною мірою розкрити талант дизайнера.
Для проведення важливого заходу, такого як розставлення меблів, однокімнатна квартира має занадто обмежений простір, який потрібно заповнювати тільки дійсно потрібними речами. Мебель под заказ.
Проблему обмеженості простору здатне вирішити придбання зручних і функціональних меблів, раціональне використання кожного квадратного сантиметра площі, чітке уявлення власника про те, з якою метою планується використовувати кожен конкретний куточок.
Screenshot 28 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Правильная расстановка мебели в зале

Головна кімната, вона ж єдина – місце, де господарі проводять більшу частину вільного часу.

Розстановка меблів в однушке передбачає використання нових ідей для оформлення інтер’єру на обмеженій площі, яку рекомендується розділити на кілька зон в залежності від їх функціонального призначення.

Screenshot 7 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Кімната при необхідності ділиться на кілька частин:

  • Загальна зона;
  • Спальна зона;
  • Робоча зона;
  • Дитяча (якщо в сім’ї є діти).

Screenshot 24 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Межі зон можуть розділятися як умовно, так і візуально. Умовним роздільником можна вважати килим, призначений для ігор дітей, або різний колір шпалер, напрямок укладання ламінату або паркету.

Для візуального розмежування функціональних зон можна використовувати стелаж, оснащений безліччю поличок для книг або квітів, висувних ящиків, якими однаково зручно користуватися як з спальної зони, так і з робочої.

131 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

У спальній зоні замість класичного ліжка раціональніше використовувати витончену і легку тахту, конструкцією якої передбачені висувні ящики для зберігання постільної білизни.

Для організації робочої зони досить встановити розкладний письмовий стіл, який також можна використовувати для посиденьок з гостями.

IMG 3471 2 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

У загальній зоні, призначеній для спільного проведення часу членів сім’ї, можна поставити невеликий диван або пару м’яких крісел. Оптимальним рішенням для економії простору можна назвати багатофункціональну стінку, яка поєднувала в собі відразу кілька предметів меблів і не займає багато місця. Доповнити композицію можна витонченим торшером, м’яке світло якого, додасть обстановці затишку.

Как удачно расставить мебель в однушке на кухне

Головним призначенням кухні є приготування їжі. У невеликих однокімнатних квартирах кухні не відрізняються достатніми площами, тільки раціональний підхід до розстановки меблів дозволить створити затишну обстановку і зручність при готуванні.

22 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

При  розстановці меблів на кухні  потрібно також враховувати той факт, що в життя людини давно увійшли різноманітні побутові прилади, і деякі з них вимагають окремого розміщення.

В сучасних кухонних гарнітурах вже влаштовані ніші для установки:

  • холодильника,
  • варильної поверхні,
  • пральної і посудомийної машин,
  • мікрохвильової печі.

Розташування гарнітура, з огляду на невелику площу кімнати, рекомендується зробити традиційним – уздовж стіни. Також заощадити простір дозволить встановлення кутових шаф і полиць.

DSC 0990 2 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Стіл для кухні, так само як і всю обідню групу, рекомендується купувати з округлими краями. Така форма столу в невеликому приміщенні виглядає більш виграшно, крім того, при русі в умовах обмеженого простору відсутність гострих кутів мінімізує ризик забитися об край меблів.

Необходимая мебель для прихожей

У меблів, розташованих в невеликому за площею передпокої, завжди є необхідність розміщення якомога більшої кількості речей.

Screenshot 10 1 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Кращим сховищем одягу і взуття слід назвати шафу-купе, яку можна придбати стандартних розмірів або замовити за індивідуальними підрахунками. У цій шафі можна розмістити як і, відповідні для поточного сезону, одяг і взуття, так і предмети гардеробу, які будуть носитися в найближчому майбутньому.

Одним з найважливіших елементів інтер’єру передпокою також вважається дзеркало. При відсутності місця для установки повноцінного комоду або трюмо, дзеркало можна розмістити на стіні над невеликим столиком з косметичними приладдям, або зробити дзеркальними розсувні дверцята шафи-купе.

До відмінних способів заощадити трохи місця можна віднести пристрій антресолей, на яких розміщуються ті речі, необхідність користування якими поки відсутня.

6 154 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Идеи размещения мебели в ванной

Позбутися від негативних емоцій і втоми після важкого робочого дня в повній мірі можна тільки у ванній.

Головним предметом меблів для цієї кімнати вважається сама ванна, що займає досить велику площу. Якщо місця у ванній трохи, то можна придбати ванну в кутовому виконанні, або обмежитися душовою кабіною, що займає простір вгору, а не вшир.

DSC 0185 2 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Найважливішим функціональним елементом ванної кімнати є вмивальник з тумбою, на якій можна розмістити всі необхідні для дотримання гігієни речі. З метою економії простору у невеликій ванній можна встановити кутову раковину, над нею або поруч з нею – компактні полички.

Ще одним обов’язковим атрибутом ванної кімнати є дзеркало. З його допомогою можна не тільки стежити за своєю зовнішністю, але і візуально розширити простір, додати в нього більше світла. У поєднанні із дзеркальною плиткою, покладеною на стіни, можна домогтися оригінального світлового оформлення кімнати.

Ванну кімнату можна уявити собі і без таких, здавалося б, дрібних речей, як корзина для білизни і всілякі полички, вішаки й гачки. Для економії простору вішаки для сушіння білизни можна винести на балкон або підібрати їх з висувною конструкцією.

Кутові шафи-пенали найкраще вибрати мобільні, щоб мати можливість перемістити їх в будь-яке зручне місце кімнати.

кух 1 - Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире

Якщо придбана однокімнатна квартира, розстановка меблів, фото варіантів якої, є безліч на нашому сайті, справа досить клопітка і вимагає докладання фантазії.

На сайті нашої компанії Ви зможете самостійно розставити меблі за допомогою спеціальної програми 3D моделювання.

Все, що потрібно від Вас – це Ваша фантазія, а підібрати меблі ми Вам допоможемо!

Правильная Расстановка Мебели в Однокомнатной Квартире, однокомнатная квартира, расстановка мебели, Как удачно расставить мебель в однушке на кухне, Правильная расстановка мебели в зале. 

Советы от Профессионалов ✨ Как расставить мебель в однокомнатной ✨ квартире? Помощь в расстановке мебели ✨ Дизайн проекты однокомнатных квартир Киев. Услуги!

Правильная расстановка мебели в однокомнатной квартире
5 (100%) 2 оценок
				Назад

+38 (044) 384-05-60

+38 (096) 585-71-67

m.klass@ukr.net

г. Киев, ул. И.Эренбурга, 3а

ГОТОВАЯ МЕБЕЛЬ