Правильная расстановка мебели в детской комнате

Однією з найважливіших вимог, які ставляться до планування і оформлення дизайну кімнати для дітей – це практичність. Розставлення меблів в дитячій передбачає створення в ній особливої ​​атмосфери затишку та зручності.
Screenshot 15 1 - Правильная расстановка мебели в детской комнате
У дитячій кімнаті кожен квадратний сантиметр необхідно використовувати з максимальною користю. Кожен елемент інтер’єру і предмет меблів необхідно гармонійно пов’язувати як один з одним, так і з усією концепцією. Кімната повинна бути витримана в єдиному стилі, тому необхідним є ретельний вибір предметів інтер’єру, кольору меблів, їх фактури.

DW0fJXZus1g - Правильная расстановка мебели в детской комнате

Расстановка мебели в детской комнате с чего необходимо начать?

Перед тим, як почати вибирати предмети інтер’єру, слід накреслити план розміщення меблів в дитячій . Для цього на міліметрівці або на аркуші в клітинку в будь-якому масштабі необхідно викреслити контури кімнати і попередньо намалювати приблизне розташування всіх предметів інтер’єру.

detskie shkafy kupe3 - Правильная расстановка мебели в детской комнате

Дитяча кімната, в першу чергу, потребує правильного і грамотного розставлення меблів. До речі, необхідно залучати до цього і саму дитину – маленького члена родини. З урахуванням віку дитини та її вподобань, необхідно вибирати такі предмети меблів, як:

  • М’який диван і крісло;
  • Письмовий або комп’ютерний стіл;
  • Шафи для одягу;
  • Стелажі і полички для книг і підручників.

Кожен предмет меблів повинен відповідати віку та статі малюка.

Не потрібно поспішати і відразу ж купувати вподобану річ. Спочатку необхідно заміряти саму кімнату і розміри меблів, а потім переконатися в тому, що дитині дійсно буде зручно. Адже часто саме неправильно обраний стіл або незручне крісло є головною причиною викривлення хребта у дітей, а також інших неприємних захворювань.

43 4 - Правильная расстановка мебели в детской комнате

Расстановка мебели в детской: зонирование комнаты

Оптимальна розстановка меблів в дитячій можлива лише при попередньому грамотному зонуванні приміщення.

Дитина дуже часто протягом декількох секунд здатна змінити один вид діяльності на інший, саме тому плануванням кімнати для малюка повинна бути забезпечена можливість переключитися з перегляду мультфільму на висіння на турніку або після читання книги відразу ж зайнятися комп’ютерними іграми. Для кожного виду заняття  повинна бути відведена окрема зона. В одному місці малюк повинен відпочивати, в іншому – займатися спортом або рухливими іграми, в третьому – малювати. І в кожній з виділених зон необхідно розставити відповідні меблі.

003 - Правильная расстановка мебели в детской комнате

Компанія М-Клас виробляє і продає меблеві комплекти, призначені для розстановки в дитячих кімнатах. Такі комплекти включають в себе столи, пуфики, дивани, крісла та стільці для різних зон приміщення. При цьому кожен елемент, що входить в комплект, гармонізує з іншими за кольором, матеріалом, фактурі, об’єднаний з іншими згідно стильового напрямку.

Расстановка мебели в детской: основные правила

В будь-якій сім’ї кожному з батьків на власному досвіді відомо, що дітей дуже складно привчити дотримуватися порядку і прибирати за собою іграшки. Для такої благородної мети в дитячій кімнаті слід встановити стелаж для зберігання всіх речей. Книги, підручники, спортивне приладдя, іграшки… Після встановлення стелажу їх буде легко і просто знайти та покласти на місце після закінчення ігор і забав. При цьому стелаж рекомендується встановлювати на рівній відстані від робочої та ігрової зон.

korp028 - Правильная расстановка мебели в детской комнате

Спальне місце для дитини вимагає самого уважного до себе ставлення і найбільш ретельного вибору розташування. Якщо в сім’ї є двоє дітей, то найбільш раціональним виходом є встановлення двохярусного ліжка. Його можна підібрати вже готовим стандартних розмірів або замовити ексклюзивне виготовлення за індивідуальними кресленнями , при якому будуть враховані всі побажання. Двохярусні ліжка встановлюються як в невеликих за площею приміщеннях, так і в досить просторих. Єдиним обмеженням при розташуванні такого ліжка в дитячій кімнаті може бути те, що висота стелі повинна бути більше 3 метрів.

shk det17 2 - Правильная расстановка мебели в детской комнате

Шафу для дитячої кімнати слід купувати максимально проявляючи фантазію. Не варто прагнути купити саме таку шафу, яку встановлено в спальні у батьків – дитині напевно не сподобається. Та й з функціональної точки зору можна виділити пару причин:

  • Дітям непотрібна шафа висотою від підлоги до стелі – дитина просто не зможе сама дістатись до розташованих високо полиць. Для маленьких дітей  навіть полиці, розташовані на середній висоті, недоступні. А при спробах встати на стілець є велика ймовірність впасти і забитися;
  • Шафа, оформлена в строгому стилі, є занадто масивна і громіздка для дитячої кімнати.

Дуже часто шафи для дитячих речей можна побачити в складі дворівневої конструкції, до складу якої входять також письмовий стіл і ліжко. Мебель под заказ.

Screenshot 5 1 - Правильная расстановка мебели в детской комнате

Расстановка мебели в детской: модульная мебель

Для такого приміщення, як дитяча кімната, розстановка меблів повинна передбачати оптимальне використання простору, що важливо в умовах невеликої площі.

Оптимальним рішенням є використання в інтер’єрі кімнати для дітей модульних меблів, у поєднанні з окремими пересувними предметами на коліщатках. Для дітей молодшого віку пересувні тумби, столики і стільці стануть предметами, в першу чергу, призначеними для гри, а діти підліткового віку отримають можливість самостійно і без особливих зусиль змінювати інтер’єр свого особистого простору, робити перестановку на власний розсуд. Ці вправи в дизайні допоможуть розвинути в дітях творче мислення і художній смак. Мебель для детской комнаты на заказ.

Screenshot 12 - Правильная расстановка мебели в детской комнате

Не варто забувати також про всілякі полички, контейнери, які знімаються, навісні стелажі, завдяки яким можна не тільки значно заощадити наявний вільний простір, але й зайняти його чимось корисним для розвитку та здоров’я дитини. Советы от экспертов ✨ Как расставить мебель в детской комнате? Профессиональные рекомендации от дизайнеров ✨ нашей компании ✨ Мебель для детской комнаты Киев. Авторский подход к каждому клиенту.

Правильная расстановка мебели в детской комнате
5 (100%) 1 оценок
				Назад

+38 (044) 384-05-60

+38 (096) 585-71-67

m.klass@ukr.net

г. Киев, ул. И.Эренбурга, 3а

ГОТОВАЯ МЕБЕЛЬ