Как оформить гостиную?

Сама урочиста і красива кімната будь-якого будинку – вітальня. У ній приймають гостей, і саме вона може найбільше розповісти про господаря. Але ж вітальні, в звичному для нас вигляді, з’явилися не так давно, їм всього лише трохи більше 400 років!

Screenshot 14 - Как оформить гостиную?

Как Оформить Гостиную в Современно Стиле

Пам’ятайете, просторі галереї з фільмів про мушкетерів? На той час це і були вітальні. У них ніхто не сидів, та й ніде було. Такі вітальні прикрашалися картинами і гобеленами, канделябрами і обладунками, служили вони для прогулянок знаті в очікуванні господарів.

Screenshot 3 1 - Как оформить гостиную?

У XVII столітті Нікола Фуке (міністр Людовика XIV) відомий любитель розкоші, жінок і крадених грошей, влаштував перший салон в своєму замку Во-ле-Віконт. Ця овальна залу вражала витонченістю і багатством, і саме в ній вперше з’явилися меблі для вітальні: витончені стільці, секретери і лавки. Мода прижилася і ось уже вітальнями по праву хвалилися знати і буржуазія.

Screenshot 6 - Как оформить гостиную?

Манірні англійці перетворили французький салон в парадну вітальню – місце прийому відвідувачів. Вони за будь-що п’ють чай, тому, там і з’явилися вперше в віталень столики.

Screenshot 13 2 - Как оформить гостиную?

До початку XVIII століття вітальні стають більш інтимні і розкуті – з м’якими меблями, великою кількістю дзеркал і декору. До кінця століття вже у всю розійшлася фантазія – з’являються тематичні вітальні в китайському або турецькому стилі, музейні (з великою кількістю картин, подушок, важкими шторами).

72 - Как оформить гостиную?

Вітальні оформлялися в різних стилях, але мали конкретну відмінність – вони були житловими. У них зливалася функціональність всіх кімнат в одному місці.

DSC 0437 2 - Как оформить гостиную?

Современное оформление гостиных

Сучасні люди теж люблять приймати гостей, і зовсім не проти здивувати їх видом, стилем і обстановкою приміщення. Основою і найбільш привертає увагу є стінка для вітальні.

Где заказать стенку для гостиной от производителя?

Screenshot 3 - Как оформить гостиную?

Зараз немає ніяких обмежень в стилі або манері оформлення. Починаючи з класичного дизайну і до стилю лофт або мінімалізм – все буде до місця і в бренді. Єдине правило – не перестаратися! Сьогодні замовити недорогу стінку для вітальні не складе труднощів. Как Оформить Гостиную в Современном Стиле, интерьер маленькой гостиной, интерьер гостинной в квартире, современный интерьер зала в квартире, Как Оформить Гостиную, советы по оформлению гостиных. Профессиональные ✨ советы по оформлению гостиных ✨ Как оформить гостиную? Советы от мебельщиков ✨ Диваны в гостиную. Шкафы в гостиную ✨ Как выбрать? Авторский подход к клиентам.

Как оформить гостиную?
5 (100%) 1 оценок
				Назад

+38 (044) 384-05-60

+38 (096) 585-71-67

m.klass@ukr.net

г. Киев, ул. И.Эренбурга, 3а

ГОТОВАЯ МЕБЕЛЬ